Aktivitātes‎ > ‎

Efektivitāte v3


Veiksmīgi aizritējusi itSMF Latvija rīkotā konference Efektivitāte V.3 par IT procesu pārvaldību

2008. gada 23.oktobrī plkst.10:00 "Islande Hotel" konferenču zālē notika itSMF Latvija (Information Technology Service Management Forum) rīkotā konference Efektivitāte V.3. Konference pulcēja vairāk kā 60 Latvijas IT jomas profesionāļus, kuri savstarpēji apmainījās ar pieredzi IT darba organizēšanā un pakalpojumu nodrošināšanā.

Konferences ietvaros galvenā uzmanība tika pievērsta ITIL izmantošanai ar mērķi efektīvāk organizēt IT nodaļu darbu, kas kā atzina konferences dalībnieki ir īpaši svarīgi, lai nodrošinātu attīstību arī krīzes apstākļos.
Dažas no tēmām, kas tika skartas:
Latvijas uzņēmumu pieredze, sasniegtais un plānotā attīstība IT pakalpojumu pārvaldības jomā;
Efektivitāte ar ITIL- iespējamie ieguvumi un šķēršļi;
Pārskats par ITIL izmantošanu citu valstu uzņēmumos, plāni un tendences.
Konferencē ar savu pieredzi dalījās gan lieli Latvijas uzņēmumi un organizācijas (Rīgas pašvaldība, Latvenergo, Rīgas Tehniskā Universitāte), gan vietējie un ārzemju efektīvas IT pakalpojumu pārvaldības konsultanti (check.IT, Materna).
Īpašu uzdevumu ministre elektroniskās pārvaldes lietās Signe Bāliņa, sakot ievadvārdus norādīja: "Mūsdienu straujo attīstības laikmetu raksturo arvien pieaugušo tehnoloģiju inovāciju ieviešana valsts pārvaldē un privātajā sektorā, tādēļ šobrīd Latvijā ir svarīgi nodrošināt IT procesu pārvaldību - zināšanu, kvalitātes un projektu pārvaldību, pakalpojumu sniegšanu".

itSMF Latvija ir starptautiskās organizācijas itSMF International Latvijas nodaļa, kas kalpo kā bāze IT pakalpojumu efektīvas organizēšanas pieredzes apmaiņai un popularizē IT pakalpojumu pārvaldības labo praksi, kā pamatzināšanu bāzi visiem profesionāļiem un organizācijām Latvijas IT nozarē.

Ēriks Eglītis
itSMF Latvija
Valdes priekšsēdētājs

ATPAKAĻ UZ SARAKSTU